Witamy w Przedszkolu!

Witamy w zakładce Publicznego Przedszkola Nr 7, które od dnia 1 września 2020 r. wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1. Bardzo cieszymy się, że od tego roku szkolnego nasze dzieci mogą korzystać z nowego, pięknego budynku. Znajdują się w nim cztery obszerne sale przeznaczone do zajęć z dziećmi, które połączone z łazienkami, dają podopiecznym możliwość bezpiecznej i twórczej zabawy, nauki oraz kształtowania właściwych nawyków. Przestronny hol, sala rekreacyjna, stołówka, szatnia i kolorowy plac zabaw, to niekwestionowane atuty naszej placówki. Dzieci czują się tutaj bardzo bezpiecznie, otoczone opieką i troskliwością dyrekcji, swoich pań wychowawczyń i całego personelu.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i organizowanymi dla dzieci atrakcjami. Można je znaleźć w zakładce „Nasza działalność”.