Witamy w świetlicy!

Witamy w zakładce świetlicy szkolnej. Znajdziecie tutaj wszystkie ważne informacje dotyczące pracy świetlicy oraz działań podejmowanych przez nauczycieli i dzieci objęte opieką. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, planem pracy na cały rok szkolny i zasadami funkcjonowania świetlicy w okresie pandemii.

Nasza świetlica cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów, a dodatkowym atutem jest to, że po remoncie szkoły, zyskała nowe pomieszczenie, w którym można w ciszy i spokoju odrobić zadania domowe, pouczyć się, czy pograć w gry planszowe przy stolikach. Zajęcia na świetlicy organizowane przez nauczycieli są zawsze kreatywne i ciekawe. Zachęcają uczniów do rozwijania swoich talentów, twórczego myślenia. Uczą właściwych postaw, zachowań i współpracy w grupie. Dzieci i młodzież mogą korzystać z bogatej bazy i wyposażenia świetlicy (gry planszowe, edukacyjne, logiczne, klocki, artykuły plastyczne itp.) Zajęcia ubogacone są możliwością korzystania  tablicy multimedialnej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej świetlicy oraz włączania się w akcje i konkursy organizowane przez nauczycieli.