Witamy w bibliotece!

Biblioteka szkolna – p. mgr Mariola Zych

Witamy w zakładce biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do odwiedzenia szkolnej biblioteki i skorzystania z jej bogatego księgozbioru. W naszej wypożyczalni znajdziecie lektury, książki przydatne w nauce szkolnej, książki rozwijające wasze zainteresowania, nowości beletrystyczne oraz zbiory wierszy, bajek i baśni. Zaś czytelnia, z której zbiorów można korzystać na miejscu, oferuje encyklopedie, słowniki, informatory, atlasy oraz najważniejsze podstawowe dzieła ze wszystkich dziedzin.
Nasza biblioteka jest malutka ale każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Poza księgozbiorem, uzupełnianym na bieżąco, starsi (kl. 4-8) mogą się uczyć bawiąc w aktywie bibliotecznym.

Pani Mariola Zych – nauczyciel bibliotekarz, zaprasza na przygodę z książką od poniedziałku do piątku.