Bal karnawałowy w PP7

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.  Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów,  policjantów…, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej, której wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca w rytm przygotowanej muzyki. Dzieci świetnie się  bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.
Muzyka porywała wszystkich do tańca. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom