Bożonarodzeniowy kiermasz słodkości w SP1

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej organizowanej przez Szkolne Koło Caritas z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Pragniemy ofiarować świąteczne upominki podopiecznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego „Betlejem” w Jastrzębiu-Zdroju. W związku z tym cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup produktów potrzebnych w Zakładzie, by możliwe było zagwarantowanie jak najlepszej opieki chorym nieuleczalnie dzieciom. W akcji łączymy się ze Szkolnym Kołem Caritas z SP 19 oraz LO 3.
Zachęcamy do udziału!
Opiekunki SKC – A. Ciaś i I. Pałasz