Dzień Babci i Dziadka w „Sówkach”

Dnia 12.02.2024, pełni wdzięczności za bezgraniczną miłość babć i dziadów, grupa „Sówki” wystąpiła dla swoich najbliższych. Zaproszeni goście mieli okazje zobaczyć występ „Świąteczne Przygotowania” w wykonaniu wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola oraz spektaklu „Urząd od rozwiazywania problemów babci i dziadka” w wykonaniu dzieci z grupy „Sówki”. Po części artystycznej cudowni goście zostali obdarowani prezentami, które własnoręcznie przygotowały ich wnuczęta, był również czas by wspólnie napić się kawy i zjeść pyszne ciasto.