Festyn rodzinny w PP7

Dnia 2 czerwca na terenie naszej placówki odbyła się duża plenerowa impreza – festyn rodzinny .
Festyn rozpoczął się od występów dzieci. Wszystkie grupy przedszkolne przedstawiły piosenkę zespołu Małe TGD pt. „Góry do góry”. Poza występami dzieci festynowi towarzyszyły także inne atrakcje m.in. sprzyjająca pogoda, bogato zaopatrzone bufety, wodzirej, stoiska z biżuterią, brokatowe tatuaże, loteria fantowa, bańki, malowanie farbami na boisku szkolnym.
Rodzice i dzieci chętnie uczestniczyli w różnych konkurencjach z nagrodami m.in. przeciąganie liny, wyścigi w workach, skok w dal, rzut woreczka do celu, a także w tradycyjnych przedszkolnych zabawach kołowych. Dodatkową atrakcją dla dzieci były pokazy strażaków, krótki instruktaż z udzielania pierwszej pomocy oraz możliwość zużycia nadmiernej dziecięcej energii na dmuchanych zamkach.

Cały personel przedszkola i Rada Rodziców dziękują wszystkim za udział i wszelką pomoc przy organizacji festynu.