Kolejni goście w grupie „Motylków”

Kolejnym wspaniałym gościem, który odwiedził w poniedziałek 19 grudnia grupę „Motylków”, była  pani Iwona, mama Filipa.
Pani Iwona trafiła idealnie w upodobania czytelnicze dzieci, ponieważ przyniosła ze sobą książkę o Franklinie.
Świąteczna opowieść żółwika Franklina bardzo spodobała się dzieciom, za co pięknie dziękujemy.
Były też i słodkości, które „Motylki” bardzo lubią 🙂
Zaś we wtorek, 20 grudnia, grupę „Motylków” odwiedziła mama Łucji, pani Ania, która w ramach innowacji „Dużym krokiem w świat książek”, przeczytała dzieciom świąteczną opowieść o Mikołaju. Z racji wykonywanego zawodu, pani Ania, która pracuje w Bibliotece, opowiedziała o swojej pracy oraz porozmawiała z dziećmi o tym, jak należy dbać o książki.
Pani Ania również poprowadziła wspaniałe zajęcia plastyczne a na koniec wręczyła naszym „Motylkom” zakładki do książek oraz słodkie lizaki. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie!