Konkurs „Tęcza, tęcza jaka ładna” w PP7

Niedawno w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „ Tęcza, tęcza jaka ładna”.

Udział wzięło  42 naszych przedszkolaków. Komisja konkursowa oceniając pomysłowość, kreatywność, samodzielność dzieci w wykonaniu pracy postanowiła przyznać nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii grup młodszych ( 3-4 lat) – laureaci:

I miejsce : Kalina Kucz

II miejsce: Karol Kaczorek

III miejsce: Ignacy Mazurek

III miejsce: Lidia Mazurek

Główne wyróżnienia: Stanisław Adamczyk, Julia Duda, Miłosz Gorywoda, Julia Niedźwiedzka, Wojciech Szczepaniak

W kategorii grup starszych( 5-6 lat) – laureaci:

I miejsce: Marta Adamczyk

II miejsce : Hanna Waszkiewicz

III miejsce: Emilia Gorywoda

III miejsce: Michalina Olszowska

Główne wyróżnienia: Jagoda Kotas, Hanna Maj, Antonina Oleszko, Dominika Sitko, Hanna Stępień

Nagrody wręczała Pani wicedyrektor Zuzanna Jureczko oraz organizatorki i jury: Dominika Biernacka i Mirosława Michel. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi, których sponsorem była Rada Rodziców PP-7 oraz rodzic Pani Marzena Szmuk- Gorywoda. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za włożony  trud i wysiłek.