Konkurs z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla klas 1-4

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas 1-4 do udziału w szkolnym konkursie z religii pt. „Stroik świąteczny pomocą dzieciom”. Celem konkursu jest przybliżenie uczniom tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia,  zachęcanie do dzielenia się z innymi poprzez udział w akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”, rozwijanie talentów plastycznych i kreatywności dzieci.
Konkurs polega na wykonaniu ciekawego i oryginalnego stroika świątecznego, który będzie ozdabiał świąteczny stół, a zawierał w sobie świecę Caritas „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” (dużą bądź małą).
Stroiki będzie można przynosić do dnia 15.12.2021 r., najlepiej bezpośrednio do mnie lub do pań wychowawczyń.
22.12 zostaną wręczone zwycięzcom nagrody i stroiki będzie można zabrać do domów, by ozdabiały świąteczne stoły.
Oprócz laureatów każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony drobnym upominkiem.

Iwona Pałasz