„Motylki” i wizyta w księgarni

Dnia 25 kwietnia przedszkolaki z grupy „Motylków” wybrały się na wycieczkę do Księgarni Autorskiej w Jastrzębiu- Zdroju. Panie pracujące w księgarni przyjęły nas bardzo serdecznie. Zapoznały nas z asortymentem sklepu oraz przedstawiły ciekawe pozycje książkowe dostosowane do wieku dziecka przedszkolnego. Dzieci poznały drogę, jaką przebywa książka od pisarza do księgarni oraz stworzyły swoją zakładkę do książki. Celem wycieczki było przede wszystkim zaznajomienie najmłodszych z pracą księgarza oraz zapoznanie z wyglądem i księgozbiorem sklepu. W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” pani z księgarni przeczytała dzieciom wierszyk. Dziękujemy Paniom, które tak gościnnie nas przyjęły!