Wyniki Konkursu Międzyświetlicowego

Wyniki IV Edycji Miejskiego Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego
  W październiku nastąpiło rozstrzygnięcie IV Miejskiego Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego: „Niezwykłe zwierzęta Ameryki Południowej”, którego organizatorem byla  nasza świetlica szkolna. Konkurs rozpoczął się w lutym, ale z powodu pandemii oraz zdalnego nauczania został zawieszony i przeniesiony na wrzesień. Promowanie działalności świetlic szkolnych, doskonalenie umiejętności manualnych  oraz wzbogacanie wiedzy uczestników na temat zwierząt Ameryki Południowej to główne cele tego konkursu.
W tej edycji otrzymaliśmy 32 prace z 5 świetlic szkolnych (SP 18, SP 17, SP 16, SP 9, SP1). Wyboru najciekawszych prac dokonało jury w składzie: pani Alicja Kołodziejczyk – nauczyciel przyrody, geografii, biologii, pani Karina Korduła-Bloch – nauczyciel plastyki.
W tym roku niestety nie było możliwości zorganizowania uroczystego wręczenia nagród, tak jak odbywało się to w latach ubiegłych. Nagrody zostały przekazane do szkół. Nagrodzone prace to:
I miejsce: „Krokodyl i żółw” – świetlica SP 18
II miejsce: „Koliber” – Julia Kamińska, świetlica SP 1
III miejsce: „Pancernik” – Paulina Lubak, świetlica SP 1
Wyróżnienia:
„Jaguar” – świetlica SP 17
„Tukan” – świetlica SP 16
„ Lama”- Amelia Wrona, świetlica SP 1
„Ara” – świetlica SP 18
„Małpa” – świetlica SP 18
Pomysłowość uczniów i wychowawców świetlic, pod kierunkiem których prace zostały wykonane, można podziwiać  na wystawie pokonkursowej wyeksponowanej na korytarzu przy świetlicy.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i cieszymy się bardzo z sukcesów wychowanków naszej świetlicy. Następna edycja konkursu już za rok.
Edyta Buchta – Kaczmarek