Podsumowanie projektu „Kreatywne prace plastyczne” – świetlica

MAMY CERTYFIKAT – PODSUMOWANIE PROJEKTU
Do II edycji projektu edukacyjnego „Kreatywne Prace Plastyczne” przystąpiliśmy we wrześniu. Prace prezentowaliśmy na gazetce ściennej w sali i na korytarzu oraz na stronie internetowej naszej szkoły. Świetliczaki z dużym zaangażowaniem brały udział w zajęciach.
Interesowały ich stosowane techniki i materiały. A efekty ich pracy zaskakiwały. Dziękujemy organizatorce projektu – pani Beacie Grzeszczuk-Nędza, która jest autorką edukacyjnego bloga plastycznego „Kreatywne Prace Plastyczne”. Cieszymy się, że mogliśmy być cząstką tego wspaniałego projektu. W ramach projektu wykonaliśmy następujące prace:
1. Odbijanka roślinna.
2. Stemplowanie folią bąbelkową.
3. Bratki malowane palcami.
4. Zimowe drzewo z foli aluminiowej.
5. Malowanie bibułą.
6. Bazie patykiem malowane.
7. Papier artystyczny w szlaczki.
8.Tulipan – wydzieranka z papieru.
9. Pisanka techniką frotażu.
10. Pisanka – batik świecowy.
11. Kolaż ze ścinków.
12. Wiosenny frotaż roślinny.
13. Malowanie nitką.
14. Roślinne broszki.
Planujemy w następnym roku szkolnym wziąć udział w III edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne Prace Plastyczne”.