„Pola Nadziei” w SP1

Szkolne Koło Caritas, działające przy SP1, pragnie zaprosić do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum Domowego im. ks. E. Dutkiewicza, działającego w naszym mieście i wspomagającego chorych terminalnie na nowotwór oraz ich rodziny. Ogólnopolska akcja „Pola Nadziei” jest już tradycją w naszej placówce, która została przerwana przez panującą pandemię. Pragniemy wrócić do tej inicjatywy i nadal wspierać pracowników i wolontariuszy Hospicjum oraz ich podopiecznych. Dlatego w najbliższym tygodniu (od wtorku 18.04) będziemy na terenie szkoły kwestować na rzecz Hospicjum. Kwesta będzie również przeprowadzana w trakcie zebrań rodziców 19.04.2023 r. Bardzo liczymy na Państwa otwarte serca i ofiarność, której wyraz dawaliście w niejednej akcji charytatywnej wspierając potrzebujących. Każdy darczyńca otrzyma naklejkę z symbolem akcji – żonkilem.
Z góry serdecznie dziękujemy za udział w akcji w imieniu Hospicjum i jego Podopiecznych.
Opiekunki SKC – A. Ciaś i I. Pałasz