Szkolny konkurs plastyczny „Koty” rozstrzygnięty!

18 marca odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego ,,Koty”, którego organizatorami była pani Iwona Kisiel i pani Teresa Wrona. Konkurs skierowany był dla uczniów klas I-III. Głównym celem konkursu było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka, przypomnienie o potrzebie pomocy wolno żyjącym kotom i bezdomnym zwierzętom oraz uwrażliwienie ludzi na trudny koci los.

Przy ocenie prac komisja konkursowa szczególną uwagę zwróciła na efekt samodzielnej działalności twórczej uczestnika, zgodność z tematyką, oryginalność oraz estetykę wykonania. Uczniowie w swoich pracach wykazali się niezwykłą kreatywnością.

Wyłoniono następujących laureatów: I miejsce zajął Kacper z klasy III, drugie miejsce Alicja z klasy II oraz trzecie miejsce zajął Marcel z klasy III. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria i Oliwia z klasy III, Zofia oraz Wojciech z klasy II, Wiktoria i Dominika z klasy I.

Zwycięzcom gratulujemy i Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.