Talenciaki dla SP1

Drodzy Rodzice

Od 05 września Lidl Polska wystartował z wyjątkową akcją – „Szkoły Pełne Talentów”. Nasza szkoła została już zgłoszona do tej akcji. By otrzymać nagrody dla uczniów, potrzebna jest pomoc rodziców i wszystkich przyjaciół naszej szkoły.
Za każde wydane 50 zł w Lidlu (w tym jeden owoc lub warzywo) otrzymuje się „TALENCIAKA”.
Można go przynieść i wrzucić do pudełka przy wejściu do szkoły lub przekazać go bezpośrednio na konto SP 1 na stronie: lidl.pl/Szkoly wybierając województwo śląskie, gminę Jastrzębie-Zdrój i następnie SP 1. Później pozostaje tylko wpisać kod z „Talenciaka” lub zeskanować kod QR.
Talenciaki można wymienić na świetne nagrody.

Z góry dziękujemy za każdego „Talenciaka”.

Poniżej link do konta naszej szkoły