Uczniowie SP1 wsparli ubogich

5.10 zakończona została akcja niesienia pomocy ubogim, którą zorganizował Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju z okazji Międzynarodowego Dnia Ubogich. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w tę akcję poprzez zbiórkę past i szczoteczek do zębów, które zostaną dołączone do paczek dla ubogich. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, za chęć niesienia pomocy, wrażliwe serca i zaangażowanie. Zebraliśmy 56 past do zębów i 114 szczoteczek.

Gorąco zachęcamy do kolejnej akcji organizowanej przez Szkolne Koło Caritas, która już niedługo rozpocznie się w naszej szkole. Będzie to akcja wspierająca finansowo zdolną młodzież z ubogich rodzin – Dzieło Nowego Tysiąclecia.