Wiele się działo!

Życie edukacyjne naszej placówki od wielu lat wzbogacone jest przez udział uczniów, rodziców i nauczycieli w proponowanych formach rozwoju.  Jedną z nich są PROJEKTY EDUKACYJNE, które pobudzają do działania, ożywiają kreatywność, uczą współpracy i dają możliwość poszerzania swoich horyzontów. Szkoła Podstawowa nr 1, na przestrzeni kilkunastu lat, uczestniczyła w wielu projektach edukacyjnych. Należy wśród nich wymienić: „Szkołę z pasją”, „Projekt KidSPEAK”, Comenius, „Lepszą Szkołę”, „Szkołę Współpracy” i Erasmus+. We wszystkie projekty zaangażowani byli zarówno uczniowie jak i rodzice oraz nauczyciele. Niestety, na obecną chwilę, udział w projektach został zawieszony ze względu na panującą pandemię. Jednak mamy nadzieję, że gdy tylko sytuacja wróci do normy, będziemy mogli nadal kontynuować nasze działania. A dziś serdecznie zapraszamy do zapoznania się lub powspominania tego co się już wydarzyło i kierujemy chętnych do STRONY ARCHIWALNEJ naszej placówki. Tam znajdziecie opisy i ciekawe zdjęcia ze wszystkich wspomnianych wcześniej projektów edukacyjnych, w których uczestniczyliśmy. Zapraszamy!