Zbiórka elektrośmieci w ZSP1

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 rozpoczyna od jutra zbiórkę elektrośmieci w ramach programu: Moje miasto bez elektrośmieci. Zapraszamy do przynoszenia do szatni szkolnej popsutych, nieużywanych i niepotrzebnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, działających kiedyś na prąd i baterie, np. lodówki, pralki, kuchenki elektryczne, zamrażarki, suszarki, odkurzacze, żelazka, telewizory, monitory, laptopy, tablety, klawiatury, drukarki, ksero, telefony komórkowe i stacjonarne, radioodbiorniki, głośniki, elektronarzędzia, zabawki elektryczne, wagi łazienkowe, zegarki, inne drobne sprzęty AGD i RTV oraz baterie. Zbieramy elektrośmieci bezterminowo.
Za każdą tonę elektrośmieci otrzymujemy 600 zł, które wymieniane są na nagrody z Funduszu Oświatowego programu Moje miasto bez elektrośmieci (sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne).
Z góry dziękujemy i liczymy na Państwa udział w tej inicjatywie.
Dyrekcja ZSP1

Moje miasto bez elektrośmieci